monitoring wielkopowierzchniowy /CCTV/

systemy alarmowe /SSWiN/

systemy kontroli dostępu /KD/

systemy dostępowe /AP/

systemy telekomunikacyjne

okablowanie strukturalne

domofony i videodomofony


O firmie

Kim jesteśmy?

BICO Sp. z o.o została założona w 2015 roku przez ludzi z ogromnym doświadczeniem technicznym i biznesowym.

Główny udziałowiec BICO Sp. z o.o., z wykształcenia inżynier elektronik, przez blisko 2 dekady zarządzał w Polsce firmami będącymi dystrybutorami urządzeń japońskiego koncernu SANYO - bez wątpienia jednego z najsilniejszych światowych graczy na polu rozwoju technologii szerokiego spektrum urządzeń elektronicznych. Firmy te wprowadziły na rynek setki tysięcy urządzeń, przy czym niektóre z nich, np. aparaty cyfrowe czy systemy klimatyzacyjne zasilane gazem, były wówczas nowinkami w skali światowej. W tym czasie powstała też własna marka APER, która swego czasu postrzegana była jako jedna z lepszych na rynku sprzętu CCTV.

Drugi udziałowiec, mimo młodego wieku posiada ogromne doświadczenie zawodowe poparte rzadko spotykaną, inżynierską intuicją. Zaczynał od realizacji systemów zabezpieczeń m. in. dla sieci sklepów Carrefour poprzez centra handlowe np. Wola Park czy Klif, aż do obiektów takich jak muzea, lotniska i stadiony.

Osobnym osiągnięciem zasługującym na szczególną uwagę, było współtworzenie systemu wideoweryfikacji Challenge dla potrzeb siatkówki i to od założeń do gotowego narzędzia.

Obecnie, jak mało kto, potrafi doskonale poprowadzić inwestycję od fazy doradztwa poprzez projektowanie, kosztorys, nadzór wykonawczy aż do odbiorów końcowych i fazę utrzymania czyli przeglądów okresowych, serwisu awaryjnego.

Również pracownicy BICO Sp. z o.o. to osoby posiadające długoletnie doświadczenie w projektowaniu, instalacji i serwisie systemów szeroko pojętych zabezpieczeń obiektów wielkopowierzchniowych, fabryk, osiedli mieszkaniowych, transportu, tras kolejowych i kompletnej logistyki, zdobyte w trakcie realizacji wielu złożonych instalacji z zakresu systemów alarmowych, kontroli dostępu, wzmocnienia sygnałów GSM.?

Do przykładowych inwestycji jakie realizowali należą:

Lotnisko w Łodzi - CCTV
Magazyn XPO Logistics w Garwolinie - KD
Magazyn XPO Logistics w Łubnej - CCTV, AP
Magazyn XPO Logistics w Strykowie - AP
Centrum Handlowe Wola Park w Warszawie - CCTV
Zespół Parkingów P+R w Warszawie - CCTV
Międzynarodowe Centrum Konferencyjne w Katowicach - wzm. sygn. GSM
Placówki KRUS, Żyrardów, Centrala - Warszawa - CCTV
Hotel Inter Continental Warszawa
i wiele innych...


Zakres działalności

Podstawowym przedmiotem działalności BICO Sp. z o.o. jest projektowanie i wykonywanie Inteligentnych Systemów Monitorujących (ISM), stanowiących zintegrowane instalacje systemów:

SSWiN - systemy sygnalizacji włamania i napadu /inaczej: system alarmowy/,
CCTV - systemy telewizji przemysłowej lub dozorowej,
KD - systemy kontroli dostępu,
AP - systemy dostępu,
systemy wzmocnienia sygnałów GSM w obiektach typu galerie handlowe i centra konferencyjne.

Są to bez wyjątku rozwiązania najnowszej generacji.Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy o kontakt na adres email:

biuro@bicosecurity.pl

Warto wiedzieć...

Świadczymy usługi w zakresie kompleksowego zabezpieczenia obiektów, począwszy od opracowań koncepcyjnych poprzez projektowanie, a na pracach instalacyjnych skończywszy.

Oferujemy rozwiązania najnowszej generacji do systemów monitoringu dużych obiektów, fabryk, osiedli mieszkaniowych, transportu, tras kolejowych i kompletnej logistyki.

BICO Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem zarządzanym przez wysokiej klasy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem branżowym.

Posiadamy certyfikaty i uprawnienia potwierdzające kwalifikacje techniczne naszego zespołu w odniesieniu do rozwiązań prezentowanych w ofercie.